Näo Lõhkenud Õnnetusjuhtumi Sukeldumise Video

This is the Estonian translation of the Face Split Diving Accident Video post.

If you are thinking about watching this video and have not seen it yet, let me warn you. It’s really bad. I was traumatized for almost a week after I saw it, and usually nothing much affects me at all. I thought I was unshockable. I guess not. Don’t come complaining to me if you’re traumatized or upset after watching this. Remember that I warned you ahead of time.

For those of you who are daring and think you can handle it, go ahead and dive right in, so to speak. It’s freaky as Hell though. I’m warning you.

The video itself is now stored on my old Blogspot site. I will keep it there until I transfer it over here.

I am looking for translators to translate this post into Arabic, Hebrew, Maltese, Romanian, Macedonian, Bulgarian, Slovenian, Hungarian, Ukrainian, Lithuanian, Russian, Swedish, Malay, Indonesian, Tagalog, Vietnamese, Japanese, Chinese and Wolof. Email me if you are interested.

This post has been translated into:

French: Visage Fendu dans Accident de Plongeon (en Français).

Portuguese: Video Acidente de Mergulho Rostro Dividida Ao Meio (em Português )

Spanish: Video Accidente de Clavadista con Cara Partida (en Español)

Finnish: Sukellusonnettomuus (on Suomen)

Serbo-Croatian: Ronilačkih Nezgoda Sa Licem Podijeljen U Dva (u Srpsko-hrvatski )

Italian: Incidente Di Tuffo Che Divide Il Viso In Due (traduzione in Italiano).

Greek: here to watch the actual video.

See pole tegelikult Liibanoni originaalvideo. Liibanonis oli kaks videot, esimene sukeldumisõnnetusest. Ilmselt on tegemist kahe erineva videoga, mis on omavahel ühendatud. See hakkas Liibanonis ringi liikuma hiljem õnnetusjärgsel päeval. Teine video tehti väidetavalt haiglas ja see hakkas hiljem ringi liikuma. Algne Liibanonist pärit video pole praegu saadaval.

Klipi teises osas on sama 16-aastane poiss haiglas, kuid filmitud erineva mobiiltelefoniga, selleparast näebki teine klipp teistsugune välja. Haigla personal räägib kindlasti Liibanoni araabia keelt. See osa klipist filmiti Ameerika ülikooli haigla eredalt valgustatud kiirabis, mis on õnnetuse toimumiskohast vaid ¼ miili kaugusel. Seetõttu on selles klipi osas asjad palju eredamad.

Räägitakse, et sellist klippi poleks saanud kiirabis filmida, kuid arengumaailmas on üsna tavaline, et pere, sõbrad jne viibivad kiirabis kohe patsiendi voodi kõrval. Kui töötajad poisi ümber kogunesid. Samuti pole haruldane, et neil on mobiiltelefon ja nad salvestavad toimuvat. See oleks USA-s ilmselt üsna veider, aga araabia maailmas ei arva keegi sellest midagi.

Nagu haigla kaadritest näha, lastakse ta intubeerida, mis on suurepärane idee. Samas ei ole ta ventilaatoril, samuti pole jälgimisseadmeid nagu pulssoksümeeter. Samuti ei pannud nad teda C-Spine’i ettevaatusabinõudesse (C-krae, tagalaud, rihmadega).

Arst keskendub näo koos hoidmisele, võib-olla selleks, et kaitsta hingamisteid. Kriitikud ütlevad, et arst “mängib” näoga ja ükski arst ei teeks seda, kuid ise ma nii ei arva et ta poisi näoga mängib. Ma arvan, et ta püüab seda parandada.

USA meditsiinitöötajad väitsid, et video on võlts, sest ilmselt ei saa ta nõuetekohast arstiabi. Pidage meeles, et see on Liibanon. Ta saab mõistlikku arstiabi, kuid arvan, et võib kindlalt öelda, et ta ei saa parimat arstiabi.

Kirurgid ei saanud teha muud, kui õmmelda tema väga sügavad ja rasked haavad näos kokku. Kuigi mõned võrguarstid on öelnud, et hea kõrva-nina-kurguarst võiks selle lapse hästi lappida, ei õnnestunud seda vaest poissi päästa. Kõik, mida nad suutsid teha, oli hoida teda intensiivraviosakonnas kaks tundi elus, enne kui ta suri. Surm oli väidetavalt tingitud sisemisest verejooksust.

Beiruti linn on püüdnud sellist jama peatada, pannes reelingud ja okastraadid sinna, kus inimestele meeldib sukelduda, kuid teismelised poisid ja isegi 20-aastased noormehed ikka sukelduvad Promenaadilt väga riskantsetes oludes. Enne seda õnnetust juhtus selles piirkonnas veel mitmeid jubedaid sukeldumisõnnetusi, milles osalesid teismelised poisid ja noormehed.

Hiljutises postituses kirjeldatakse üksikasjalikult teist videot, mis väidetavalt tõestab, et see video (teine video) on võlts, või liba. Teises videos väidetakse, et haigla kaadrid on ebaõnnestunud 9 mm enesetapust. Kuid 9 mm ei saa teie näole sellist kahju teha. Lisaks arutlevad kaks arsti kiirabistseenis pikemas videoversioonis liibanoni araabia keeles, kuidas ta vette hüpates kivile maandus. Seda dialoogi relva enesetapuvideos ei eksisteeriks.

Lisaks väidavad mõned, et ebaõnnestunud relva enesetapuvideo ohvril oli sarnane vigastus, mis erines sellest teatud mõttes; ning sellel on lõualuu dihhotoomia lõual, teisel aga mitte.

Väidetakse, et 9 mm ebaõnnestunud enesetapu asemel on tegemist püssi ebaõnnestunud enesetapuga. Siiski on veebis palju fotosid haavli enesetappudest, näiteks saidil Rotten.com. Üldiselt ei lõika püssi ebaõnnestunud enesetapud nägu korralikult kaheks, nagu see vigastus tegi. Kui see on tõesti ebaõnnestunud relva enesetapp, siis miks räägivad nad liibanoni araabia keelt täpselt nii, nagu nad räägiksid sukeldumisõnnetusest?

Allikad Liibanonist, kes olid seal promenaadil ja nägid sukeldumisõnnetust pealt, väidavad, et Liibanoni tänavatel räägitakse, et teine ​​pool lindistati haiglas ja see on kaadrid sukeldumisõnnetuse tagajärgedest. Lisaks on lõpus haiglas viibival noormehel jalas ujumispüksid, täpselt nagu sukeldujal. Kui suur on tõenäosus, et video ujumiskostüümi kandva noormehe ebaõnnestunud jahipüssi enesetapust leidis aset ja filmiti Liibanonis umbes selle õnnetusega samal ajal?

Paljud inimesed on haava olemuse kahtluse alla seadnud. Tundub, et pole võimalik lüüa vastu betoonplaati ja oma nägu vertikaalselt poolitada, nagu videos näidatud. Kui aga vaadata sukeldumiskaadreid, siis betoonplaadi ümber on teraskest, mida ta tabab. Betoonplaat on kulunud ja suur osa teraskesta on paljastunud. Teraskest kulgeb paralleelselt rannajoonega. Isegi siis näib teraskorpuse löömine olevat horisontaalne löök.

Kuid vaadake, kuidas poiss metsikult õhus lehvib. Videos on näha kuidas poiss sukeldumisel õhus keerleb. Sellise hüpleva sukeldumise korral, ja kuigi tõenäoliselt kaardudes, et püüda vältida betooni, on tal võimalik pöörata 90 kraadi, et tabada teraskesta teravat serva vertikaalselt, mitte horisontaalselt, mis tooks kaasa vigastusi mida me näeksime hiljem.

On veel üks teooria, mis viitab sellele, et haigla kaadrid pole isegi tõelised – see on võltsitud eriefektide abil. Minu arvates on see kahtlane. Vaadates eriti video halba kvaliteeti ja seda, et millegi sellise võltsimine on tohutu eelarvega filmistuudiote maastik, on minu arvates selge, et haiglaülikonnas tüüp pole “mingi kummivärk”. Üks probleem on see, et haiglatüüp on üsna kahvatu, hüppaja on aga tüüpiline pruuninahaline araablane. See on võimalik, kui sukelduja kaotas palju verd.

Teine teooria, võib-olla mitte nii veider, kui see kõlab, on see, et ta on juba ER lauas surnud. Keha võib pärast surma teha paar tahtmatut liigutust, on selliseid asju nagu surmapõrin ja hingamine on väidetavalt toru poolt kunstlikult sunnitud. Aga miks tuubi surnud meest? Ja kui te vaatate tähelepanelikult, näete, et tema keel liigub ja rind liigub üles-alla. Tundub, et ta ahmib õhku. Matusekorraldaja tundis, et poiss on endiselt väga elus. Isegi tema ütles , et relva enesetapuvigastused ei lõika kunagi pead nii täiuslikult. Seda saavad teha ainult sellised kurvad õnnetused.

Lõppkokkuvõttes pole vahet, kas video on “võlts” või mitte, sest see pole nii. Kui vaatame õudsaid Hollywoodi filme, kas me kõik karjume: “Võlts!”? Muidugi mitte. Tähtis on see, kas film on hirmutav. Ja üks mis kindel, on see, et see video on lausa hirmutav. See on hirmutav, nagu Saw või Hoste. Päeva lõpuks on see kõik, mis loeb.

Selles videos on midagi tõeliselt jubedat, millele ma ei oska näpuga pihta panna.

Alates väga amatöörlikust kolmekeelsest hoiatusest alguses (araabia, prantsuse ja inglise keeles, mis viitab sellele, et see on taaskord tehtud Liibanonis) kuni kohutavate karjeteni pärast tabamust kuni veripunase ookeanini, mis levis suurel alal, 20-30 inimese ümber. Inimesed kogunesid vette, et teda aidata, ning täiesti hirmutavasse stseeni haiglas, kus vaese lapse nägu on uskumatul kombel kaheks lõhkenud.

Ohvri vaevaline ja hirmunud hingamine koos õudusliku ilmega tema näos on midagi, mis jääb sulle meelde.

Kogu video jooksul kostab taustaks veidrat, raskesti kirjeldatavat instrumentaalmuusikat, mis mingil kummalisel põhjusel lisab hirmu. See muusika on tegelikult USA televisiooni meditsiinisaate heliriba, mis võib, kuid ei pruugi enam olla. See on kas ER või Chicago Hope’i heliriba. Amatöörlik mobiiltelefoni kaader, mis hüpleb ka tõmblevalt ringi, muudab video veelgi õudsemaks. Ma arvan, et võib-olla on kogu selle video amatöörlikkuse juures hirmutav see, et see muudab selle nii reaalseks (st – see pole lihtsalt Hollywoodi film!)

Olin pärast selle asja vaatamist mitu päeva traumeeritud ja olen vaadanud palju vastikuid asju.

Olge ettevaatlikud! Ning turvaliselt!! Hoidke ennast, ei ole vaja et selliseid onnetusi veel juhtuks.

Please follow and like us:
error3
fb-share-icon20
20
fb-share-icon20

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)