Ludzkie Bestie – Masakra w Rosyjskim Lesie

[wpvideo kdhb8prx]
The video has been removed. Try here instead. This video is getting pulled all over the place all the time, so it’s location is often shifting.
This is a Polish (!) translation of Human Beasts – Massacre in a Russian Forest, otherwise known as 3 Men 1 Hammer. This is my first Polish translation. The translator is Bartłomiej Wiechnik. He definitely banged this out quickly. His email address is below if you need an English-Polish translations. He’s probably pretty cheap too. This video is seriously evil, and I really advise regular readers to not watch unless you really know what you are doing.
I am looking for translators to translate this post into German, Dutch, Danish, Norwegian, Swedish, Finnish, Estonian, Serbo-Croatian and Bulgarian. Email me if you are interested.
This post has been translated into other languages. In Italian, it goes under the name Video Shock: Pariolini Russi Massacrano Un Barbone. Italian translation here. The French translation, Massacre Dans Une Forêt Russe, is here. Spanish translation, Bestias Humanas – Masacre en un Bosque Ruso, here. Hungarian translation, Vadállati Ember Mészárlás Egy Orosz Erdőben, here.
Tłumaczenie
Bartłomiej Wiechnik
Tytuł Hammertime odnosi się do młotka użytego w nagranym mordzie.
We włoszech wideo znane jest pod nazwą Video Shock: Pariolini Russi Massacrano Un Barbone . Włoskie tłumaczenie. Francuskie tłumaczenie 3 Hommes 1 Marteau – Humain Betes – Massacre Dans Une Foret Russe.
Jest to najnowsze chore, prawdziwe nagranie, które obiega internetowe kanały.
W przeciwieństwie do poprzednich nagrań morderstw znajdujących się w internecie, które były zbrodniami popełnianymi podczas niedawnych wojen, to nagranie przedstawia czysto kryminalną zbrodnię popełnioną w czasie pokoju.
Ostrzegam moich stałych czytelników by nawet nie oglądali tego wideo. Jest to najgorsze, lub jedno z najgorszych nagrań znajdujących się w internecie. Oglądacie na własne ryzyko – jest to jedno z najbardziej popieprzonych jakie kiedykolwiek widziałem. Przez większość czasu płakałem, odwracałem się i jęczałem, ale przez nie przebrnąłem.
Następujące reakcje zostały zgłoszone po obejrzeniu tego nagrania: depresja, mdłości, wymioty i dysphoria. Wielu ludzi powiedziało, że jest to jedno z najgorszych wideo dostępnych w internecie.
Wideo pojawiło się na krótko na TheNYC.com 3 grudnia 2008 roku po raz pierwszy, najwidoczniej przeciekło do sieci, ale szybko zostało zdjęte. Następnego dnia znów wróciło.
Na tej stronie okazjonalnie przedstawiamy szokujące i krwawe filmy (adnotacja w profilu) wśród politycznych, śmiesznych i innych tekstów oraz zdjęć. Mamy zamiar hostować to nagranie.
Większość informacji o tej sprawie w sieci jest po rosyjsku, ale jest też nieco po angielsku. Trzech młodych Rosyjskich mężczyzn z Dniepropetrowska przybyło na Ukrainę, wszyscy w wieku 19 lat, gdzie rozpoczęli przerażającą, trwającą miesiąc serię morderstw latem 2007 roku.
Ta trójka, Igor Suprunyuck, Viktor Sayenko i Alexander Hanzha, a znana była jako Maniacy z Dniepropetrowska. Dla treningu zaczęli od zabijania kotów, jak tego typu psychopaci czynią, oczywiście przeszli wrescie na ludzi.
W przeciągu jednego miesiąca zabili 21 ludzi, młodych i starych, kobiet i mężczyzn, dorosłych i dzieci. Śledzili ofiary, szli za nimi lub proponowali im podwiezienie swoim samochodem, kiedy ofiary szły wzdłuż ulicy. Nie wybierali nikogo szczególnego, tylko ludzi, którzy wygłdali tak jakby nie byli w stanie siê broniæ . Wszyscy pochodzili z dobrych rodzin.
Z jakiegoś powodu tych dwóch idiotów nakręciło film z brutalnego morderstwa mężczyzny. Nie wiemy kto to jest i jakie były okoliczności zdarzenia. Mężczyzna zostaje zabity przy użyciu młotka i śrubokrętu, torturowany przez długi czas i w końcu pozbawiony przez nich życia. Przez pewien czas mężczyzna zachowuje świadomość, kiedy jest powoli zabijany.
Śmieją się i dobrze bawią kiedy to robią, spędzają razem miłe chwile. Jeden z morderców trzyma kamerę i nagrywa całe plugawe przedsięwzięcie.
Po wszystkim zmywają krew z rąk przy pomocy wody z rynsztoka. Nakręcili dwa spośród morderstw, więc będą mieli coś co będzie im je przypominać na stare lata. Jak miło!
Trzeciemu członkowi spośród 3 osobowego zespołu marzną stopy, więc wyrzuca narzędzie zbrodni, lecz dwóch pozostałych kontynuuje zabijanie. Zabójcy pojawiali się także na pogrzebach swoich ofiar i robili zdjęcia.
Śledczy powinni częściej chodzić na pogrzeby ofiar morderstw i robić zdjęcia. W ten sposób mogliby łapać kilku morderców więcej.
W pewnym momencie zostają areszstowani. Taśma zostaje skonfiskowana i użyta w procesie by skazać trzech młodych maniaków. Wszystkich trzech uznano winnymi. Obecnie przebywają w więzieniu, nie wiem na jak długo ich osadzono. Ostatnie zdjęcia z więzienia pokazują wszystkich trzech mężczyzn, jeden z nich wygląda jak upiór. Co za przerażający koleś.
Obejrzyj wideo z procesu tutaj.
Jest to nagranie z ich procesu pokazywane w ukraińskiej telewizji. Możecie zobaczyć fotografie trzech morderców w sądzie, a także kilka wstrząsających zdjęć, które zrobili podczas swojej podróży.
Znajdują się tam zdjęcia psów, które zabili, uwzględniając tego, którego rozciągnęli na drzewie. A także zdjęcia ich samych z pogrzebów ofiar oraz z ich grobów.
Często także zwracali palce ofiarom. Wkradali się do miejsc, w których ciała ofiar oczekiwały na pogrzebanie i kładli przy nich palec. Jeden z palców położyli na grobie ofiary, rozrzucając z kwiatami. Zrobili zdjęcie ciała opuszczanego do grobu w swej trumnie i tam także podrzucili palec.
Co za dupki! Dobry Boże, oni są kompletnie zdeprawowani.
Ci durnie, byli na tyle głupi, że nawet nie zakryli swoich twarzy na filmie, na którym zabijali człowieka. Jak głupim można być? Mimo dokumentacji dowodowej ich winy, rodzice oskarżonych ciągle nie wierzą, że ich dzieci są mordercami, a ich przyznanie się do winy zostało wymuszone siłą.
Oto tłumaczenie ukraińskich dialogów na filmie:
“Czekaj, czekaj. bądź dokładny, kurwa!” jakby mając na myśli by być ostrożnym o całą tę krew. *Śmiech*
“Czekaj, czekaj, czekaj, nie zabijaj go, nie zabijaj go. Patrz na niego…” reszta wypowiedzi jest niewyraźna, ale jakby mówił koledze, by zwrócił uwagę na krew, wtedy ten zoomuje i robi zbliżenie. Następująca część ścieżki dźwiękowej jest niewyraźna.
[Po dźganiu śrubokrętem]
“Co? Czym?” odpowiedź filmującego do chłopaka dźgającego ofiarę.
“Co? On ciągle żyje?” pyta chłopak dźgający ofiarę.
“Ciągle rusza ramionami, po tym jak rozprułem mu wnętrzności…” wtedy kamerzysta mruczy niewyraźnie.
“Ma popieprzony dzień.” mówi dźgający chłopak, po tym jak staje ofierze na brzuchu.
*Więcej niewyraźnej mowy podczas gdy kamerzysta zaczyna dźgać ofiarę śrubokrętem w oczy*
“Chodź tu szybko. Zabij go już.”
“Co?” pyta dźgający.
“Zabij go już.”
“Już odłożyłem młotek. On już jest martwy.”
“Wygrzebałem mu oczy i ciągle nie jest martwy.” mówi kamerzysta.
“Weż nóż.” kontynuuje kamerzysta.
*Kontynuują tłuczenie go i przerywają, mówiąć coś niewyraźnego*
“Więcej, więcej.” mówi kamerzysta drugiemu chłopakowi by tłukł go dalej by upewnić się, że jest martwy.
“Czekaj. Czekaj.”
*Zaczynają iść spowrotem do samochodu*
Więcej niewyraźnej mowy blond mordercy.
“Umyj ręce.” mówi kamerzysta do drugiego chłopaka i mówi by ten umył młotek.
“Ja go potrzymam.”
*Niewyraźna mowa chłopaka myjącego młotek*
*Więcej niewyraźnej mowy od chłopaka myjącego twarz i idącego spowrotem z samochodu*
“Wbiłem mu śrubokręt w mózg.” mówi kamerzysta.
*Niewyraźna mowa chłopaka myjącego ręcę*
“Dostałem się do jego nosa przez oko.” czy coś w tym sensie.
“Nie rozumiem jak on mógł żyć? Czułem jego mózg.” mówi kamerzysta.
“Trzymałem śrubokręt w ten sposób…” *Niewyraźne/nie rozumiem reszty*
Zanim nagranie się kończy blondyn mówi “Dobra, zróbmy sobie zdjęcie.”
Podobna sprawa miała miejsce we Włoszech. Czterech młodych mężczyzn zaatakowało bezdomnego, Andrea Severriego, 44 latka, podpalając go. W wyniku czego miał poparzone 50% ciała, ale przeżył. Obecnie przebywa w szpitalu w Padova i znajduje się w stanie ciężkim.
Byli Włoskimi faszystami w stlu Mussolinniego, z dobrych rodzin, w wieku 18 lat. Po prostu czterech znudzonych dzieciakiów, nie mających nic lepszego do roboty niż spalenie żywcem biednego bezdomnego mężczyzny dla zabawy.
Zostali aresztowani kilka dni temu, a sprawa opisywana jest szeroko we wszystkich włoskich mediach. Lewicowa antyfaszystowska strona o zabójstwach, ale w całości po włosku.
Ten typ faszyzmu jest ciągle popularny we Włoszech – neo-nazistowska odmiana już nie tak bardzo.
Istnieje błędne mniemanie o Mussolinizmie, że nie powinien być rasistowski lub antysemicki, lecz moi włoscy przyjaciele powiedzieli mi, że faszyzm to faszyzm. Powiedzieli także, że Mussolini był rasistą, antysemitą, nienawidził słowian. “Spowodował, że pociągi były na czas” to głupstwo także powinno zostać zakwestionowane.
W północnych Włoszech faszyzm jest dość popularny, ale anty-semityzm zdaje się, że wymarł. 2008 rok to nie lata ’30 ubiegłego wieku. Jest tam wielu ludzi pałających nienawiścią do Słowian. Warto zwrócić uwagę na nienawiść, faszystowską nienawiść. Wszyscy faszyści mają to w sobie. Faszystowscy ojcowie uczyli nienawiści swoich synów. Sadzili ją w nich, a następnie podlewali jak drzewo.
Włoski faszyzm narodził się z nacjonalizmu, ale jest całkiem powszechny wśród bogatych. Włoska klasa średnia tradycyjnie konserwatywna i zorientowana na różne rodzaje polityki katolickiej (chrześcijańska demokracja). Ale teraz wielu głosuje na quasi-faszystę Berlusconiego.
To ważne by zwrócić uwagę, że we Włoszech, są rasiści, którzy nie są faszystami. Lega Nord, północni autonomiści, są rasistami względem południowych Włoch, ale nie są faszystami. Faszystami są Włoscy ultranacjonaliści. Wierzą w centralizację włoskiej państwowości.
We Włoszech są również neo-naziści, lecz nei tak liczni jak faszyści. Wielu jest w centralnych Włoszech, w regionie Lazio (gdzie znaduje się Rzym i Watykan). Jest ich całkiem sporo w Veronie, Vicenzie i Padovie, w północnym regionie Veneto. Jest także trochę w Triestrze. Brak czynnych nazistów w południowych Włoszech.
Znana sprawa w Leopolda i Loeb’a Chicago w 1924 roku i znany film Complusion (1959) z Orsonem Wellsem i Deanem Stockwellem (Świetny film!), który opowiadał o słynnej i podobnej sprawie w USA.
Compluson oparty jest na powieści Meyera Levina z 1956 roku. Meyer Levin stał się sławny przez to że był jednym z pierwszych autorów, który zda³ sobie sprawê z potencja³u tragicznych pamiêtników Anny Frank. Był przekonany, że miał wyłączność w prawach do pamiętnika i stoczył 30 letnią sądową batalię o przedstawianie wydarzeń opartych o pamiętniki.
Książkę uznano za pierwszą nie fikcyjną powieść, która ustaliła standardy dla późniejszego stylu spopularyzowanego przez Trumana Capote’a w Z zimną krwią (In Cold Blood). Nigdy nie czytałem książki Capote’a, ale jest uznawana za jedną z najlepszych.
Hitchcock nakręcił film Lina (Rope) (1948), oparty na sprawie, ale nigdy go nie widziałem.
Anty-semici będą podnieceni, wiedząć, że obaj Leopold i Loeb byli Żydami. Ofiara Leopolda i Loeb’a, 14 letnia Bobby Franks rónież była Żydówką.
Naprawdę nie polecam, by moi stali czytelnicy oglądali nagranie, pod żadnym pozorem, chyba że jesteście przyzwyczajeni do podobnych rzeczy.

Please follow and like us:
error3
fb-share-icon20
Tweet 20
fb-share-icon20

2 thoughts on “Ludzkie Bestie – Masakra w Rosyjskim Lesie”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)